Tuhalaane külamajas oktoobrikuus:

7.oktoober, kell 11.00 - alustame laulu-tantsuringi uut hooaega. Kellel huvi, saab meiega liituda

9.okt, kell 11.00 - perenaiste köögitund Tupperwarega

14.oktoober, kell 17.00 - kirikumäe jooks

23. - 24. oktoober - koolivaheaja laager. Laagrisse ootame lapsi vanuses 7 -15 aastat. Osalustasu 25.- eurot.  Registreerimine on juba alanud! Täpsem info külamaja telefonil 4332137 või meiliaadressil tuhalaane@karksi.ee

Tulemas on JK Karksi 16. „Põrsaturniir”

Toimumise koht: AK GÜMNAASIUMI STAADIONIL KARKSI-NUIAS

Aeg: Laupäeval,18. oktoobril 2014, algusega, kell 10.00

Osavõtutasu: 75.- EUR/võistkond

Osavõtutasu tasuda hiljemalt 15.oktoober 2014 (Swedbank a/a 1120204905 MTÜ Jalgpalliklubi Karksi). Selgitusse märkida võistkonna nimi. Osalema oodatakse III ja IV liiga võistkondi. (Võib ka ise moodustada meeskonna, kuid võistkonnas ei või olla tegevmängijaid II ja kõrgematest liigadest).

Turniiri formaat:

Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi (A ja B alagrupp), võistkonna suurus kuni 10 mängijat. Korraga väljakul 5+1, sisse-välja vahetused. Mängitakse poolel väljakul ristipidi. Samaaegselt toimub 2 mängu. Alagrupis mänguaeg 2* 9 minuti. Võit annab 3 punkti, viik 1, ja kaotus 0 punkti. Alagruppide võitjad ja teisele kohale tulnud võistkonnad moodustavad omavahel poolfinaalpaarid (A1/B2 ja B1/A2), kes selgitavad finalistid.3-4 koha ja finaali mänguaeg 2*12 minutit. Kõik kohad mängitakse välja.

Paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral lähtutakse Eesti Jalgpalli Meistrivõistluste juhendist. Raske vea korral (kollane kaart) trahv 2 minutit eemaldamist, punase kaardi korral eemaldatakse mängu lõpuni. Eriti jõhkra vea puhul turniiri lõpuni.

Autasud: Esimest kolme võistkonda autasustatakse karikate, medalite ja diplomiga. Võitja sõidab koju suitsupõrsaga. Eriauhinnad parimale mängijale ja väravavahile!

Turniirile pääsevad kiiremad registreerujad!